Myslíte si, že rétorika je jen pro herce?

Myslíte si, že rétoriku ovládáte, absolvovali jste již nějaký rétorický kurz?

Myslíte si, že Vám konkrétně nemá rétorika co nabídnout?

 

Ve skutečnosti je to, co znáte a o čem jste dosud slyšeli nejspíše jen tou menší a méně podstatnou částí rétoriky. Pravá rétorika se všemi svými aspekty Vám může změnit život. TULLIUS nabízí v České republice jedinečné kurzy, v nichž se naučíte vytvářet projevy a prezentace v souladu s pravidly fungování lidského mozku tak, aby byly zajímavé, přesvědčivé a zapamatovatelné. Díky našim kurzům můžete své publikum – ať již jím je dav na náměstí, velké auditorium, školní třída či skupina spolupracovníků – ohromit, nadchnout a přimět k akci.

Pro děti

img1

Má Vaše dítě ve škole problémy spojené s nedostatkem soustředění a zájmu? Je Vaše dítě nadprůměrně  inteligentní a máte pocit, že škola ubíjí jeho přirozený potenciál? Náš kurz zaměřený na trénování paměti, kreativitu a metody efektivního učení jim pomůže potíže překonat, zvládat školu bez větších problémů a zároveň rozvíjet svůj talent a schopnosti.
Více Tulliova škola hrou

- pro děti dyslektické a s poruchami soustředění
Trpí Vaše dítě dyslexií, poruchami soustředění či hyperaktivitou? Náš kurz zaměřený na trénování paměti, koncentraci a kognitivní trénink jim pomůže tyto problémy překonat a zvládat školu o poznání lépe.

 

Více: Tulliova škola hrou

 

Uživatelský účet

Tullius novinky

Rozhovor dvou mensanek o hieroglyfech, rétorice a nových metodách trénování paměti

Odebírání novinek

captcha

Copyright © 2024 Tullius s.r.o. - Všechna práva vyhrazena

Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autorů je přísně zakázáno.

Vytvořeno ve společnosti For Office IT s.r.o.