tullius all

 

 

Kurzy pro studenty

img1Chcete se dostat na vysněnou vysokou školu nebo tu svoji školu studovat s lehkostí a pohodou? Chcete, aby vás studium bavilo? Náš kurz zaměřený na efektivní učení, pozornost, kognitivní trénink, mnemotechniky a základy rétoriky vám to umožní.

 

Číst dál: Kurzy pro studenty

Kurzy pro manažery

img1Potřebujete prezentovat výsledky či plány své práce před nadřízenými, zaměstnanci či zákazníky? Chcete dobře vést pracovní tým, motivovat jeho členy, neztrácet orientaci při stresujících jednáních? Je Vaším cílem efektivně a trvale přesvědčovat obchodní partnery a zákazníky? V kurzu, zaměřeném na rétoriku, argumentaci a manipulační techniky a obranu proti nim se naučíte, jak být úspěšní.
Pro skupiny 10 a více lidí nabízíme možnost sestavení individuálních kurzů na základě posouzení schopností jednotlivých uchazečů. Každý tak v kurzu naváže přímo na znalosti a schopnosti, které již má.

 

Číst dál: Kurzy pro manažery

Tulliova škola hrou

img1

Má Vaše dítě ve škole problémy spojené s nedostatkem soustředění a zájmu? Je Vaše dítě nadprůměrně  inteligentní a máte pocit, že škola ubíjí jeho přirozený potenciál? Náš kurz zaměřený na trénování paměti, kreativitu a metody efektivního učení jim pomůže potíže překonat, zvládat školu bez větších problémů a zároveň rozvíjet svůj talent a schopnosti.
Více Tulliova škola hrou

- pro děti dyslektické a s poruchami soustředění
Trpí Vaše dítě dyslexií, poruchami soustředění či hyperaktivitou? Náš kurz zaměřený na trénování paměti, koncentraci a kognitivní trénink jim pomůže tyto problémy překonat a zvládat školu o poznání lépe.

 

Číst dál: Tulliova škola hrou

Kurzy pro seniory

img1

Myslíte si, že zapomínání ke stáří patří? Přesvědčíme vás, že to tak není! V kurzu zaměřeném zejména na mnemotechniky poznáte metody, jak si zase pamatovat vše, co potřebujete. Součástí kurzu je i kognitivní trénink, jakýsi „jogging“ pro mozek, díky němuž si zdokonalíte i další kognitivní funkce, jako rychlost myšlení či pohotovost reakcí. Buďte opět duševně mladí!

 

Číst dál: Kurzy pro seniory

Uživatelský účet

Tullius novinky

Rozhovor dvou mensanek o hieroglyfech, rétorice a nových metodách trénování paměti

Odebírání novinek

captcha

Copyright © 2024 Tullius s.r.o. - Všechna práva vyhrazena

Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autorů je přísně zakázáno.

Vytvořeno ve společnosti For Office IT s.r.o.