Koučink

 

Koučink je cesta k vyššímu sebevědomí a lepší životní pohodě. Cílem kouče je odhalit společně s klientem jeho schopnosti a pomoci mu co nejlépe využít jeho potenciál.

 

koucink TulliusKoučink se využívá zejména k dosažení určitých konkrétních cílů – a to jak v oblasti profesionálního, tak soukromého života. Během koučinkových sezení pomáhá kouč klientovi stanovit si ty správné cíle tak, aby byly v souladu s tím, jak si klient představuje svou budoucnost a co od ní očekává. Dále jsou cíle přesně specifikovány a nakonec se určí ty nejefektivnější postupy k jejich dosažení.

Kouč napomáhá klientovi nahlédnout na svou situaci z více úhlů pohledu, ujasnit si tak její skutečnou povahu a objevit různé, mnohdy zcela nečekané, varianty řešení problémů. Klient si z nich pak, opět s pomocí kouče, může zvolit řešení pro něj a pro danou situaci optimální.

Koučink není terapie
Koučink vám může pomoci v mnoha problematických životních situacích, v žádném případě se však nejedná o psychoterapii. Pokud s naším koučem narazíte na problém, který by se měl řešit terapií, kouč vám doporučí, kam se obrátit. Máte tak jistotu, že budete vždy v těch správných, profesionálních rukách.

Kdy koučink využít?
V profesním i osobním životě jsme téměř vždy konfrontováni s nutností volby a vědomí toho správného cíle nám vždy může pomoci posunout nás vpřed a žít svůj život naplno. Přesto jsou situace, kdy je využití služeb kouče obzvláště vhodné a obvykle vede k relativně rychlému řešení nebo alespoň znatelnému zlepšení. K těmto situacím patří následující:

 

  • když stojíte na prahu důležitého rozhodnutí
  • když bojujete s nízkým sebevědomím
  • když máte pocit, že je vaše současná situace bezvýchodná
  • když jste nespokojeni se svým životem či kariérou

Jaké formy koučinku TULLIUS nabízí?
Koučink probíhá vždy individuálně, v naprosto důvěrné atmosféře. Vše zůstává mezi koučem a klientem. Nejlepší formou koučinku jsou osobní sezení, a to je také forma, kterou našim klientům doporučujeme. Podle potřeb klienta nabízíme – po vstupním sezení – sezení v trvání jedné až dvou hodin a frekvenci jednou týdně či jednou za dva týdny.
Jelikož tato forma může být pro klienty časově náročná, nabízíme též koučovací sezení přes Skype (formou videohovoru + přenosu dat), ve výjimečných případech u stálých klientů též korespondenčně přes e-mail.

 

 

Ceník
Vstupní sezení - nový klient

400 ,- Kč

Sezení - 1hod.

500 ,- Kč

Sezení - 2hod.

800 ,- Kč

Vstupní sezení Skype - nový klient

450 ,- Kč

Sezení Skype - 1hod.

550 ,- Kč

 

 

Uživatelský účet

Tullius novinky

Rozhovor dvou mensanek o hieroglyfech, rétorice a nových metodách trénování paměti

Odebírání novinek

captcha

Copyright © 2024 Tullius s.r.o. - Všechna práva vyhrazena

Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autorů je přísně zakázáno.

Vytvořeno ve společnosti For Office IT s.r.o.