tullius all

 

 

 

Rétorika I

 

V úvodním kurzu rétoriky se naučíte sestavit projev či přednášku tak, aby byla pro posluchače zajímavá, srozumitelná a zapamatovatelná a přednést ji bez nervozity a zbytečných řečnických chyb. Součástí kurzu je i osvojení si principů jednoduché vizualizace pomocí flipchartu či powerpointu, a techniky využívání klíčových slov (uvodní průprava pro mnemotechniky), jakož i základní paměťové techniky k přednášení projevů a prezentací sebevědomě zpaměti. Další, pro obchodníky a manažery velmi důležitou, součástí kurzu jsou základní argumentační techniky a přesvědčovací strategie. Zpětná vazba je zajištěna mj. i pomocí videotechniky.

VÍCE INFORMACÍ O KURZU

 

Rétorika II

 

Pokročilý kurz rétoriky je koncipován jako kurz zaměřený na kompletní zvládnutí konferenční prezentace zcela zpaměti včetně účasti v diskuzi a jejího vedení. Zároveň prohlubuje a utužuje veškeré znalosti a dovednosti získané v kurzu Rétorika I.

VÍCE INFORMACÍ O KURZU

 

Základní kurz rétoriky

 

Z důvodu velké poptávky po levnějším kurzu pro studenty jsme pro Vás sestavili základní kurz rétoriky, ve kterém se naučíte smysluplně, srozumitelně a sebevědomě prezentovat své myšlenky na veřejnosti. I v tomto kurzu nabízíme zpětnou vazbu pomocí analýzy videonahrávky Vašeho projevu. Vzhledem k možnostem komplexního programu Tullius i mnohem větší míře procvičení, a tedy i zažití, jednotlivých technik, však doporučujeme volit kurz Rétorika I.

VÍCE INFORMACÍ O KURZU

 

Paměť, efektivní učení, koncentrace a kreativita

 

Chcete se dostat na vysněnou vysokou školu nebo tu svoji školu studovat s lehkostí a pohodou? Chcete, aby vás studium bavilo? Náš kurz zaměřený na efektivní učení, pozornost, kognitivní trénink, mnemotechniky a základy rétoriky vám to umožní.

VÍCE INFORMACÍ O KURZU

 

Jak se rychle a efektivně učit

 

Kurz, který vám změní život. Naučí vás jak se snadno, rychle a dobře učit. Pomůže vám odbourat základní chyby a návyky vštipované naším školstvím a tak plně rozvinout svůj potenciál. Naučí vás jak novodobé techniky učení tak způsoby jak se koncentrovat a pracovat se svou pamětí, abyste dosáhli znatelně většího přístupu k informacím ve vaší hlavě.

VÍCE INFORMACÍ O KURZU

Uživatelský účet

Tullius novinky

Rozhovor dvou mensanek o hieroglyfech, rétorice a nových metodách trénování paměti

Odebírání novinek

captcha

Copyright © 2024 Tullius s.r.o. - Všechna práva vyhrazena

Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autorů je přísně zakázáno.

Vytvořeno ve společnosti For Office IT s.r.o.