Myslíte si, že rétorika je jen pro herce?

Myslíte si, že rétoriku ovládáte, absolvovali jste již nějaký rétorický kurz?

Myslíte si, že Vám konkrétně nemá rétorika co nabídnout?

 

Ve skutečnosti je to, co znáte a o čem jste dosud slyšeli nejspíše jen tou menší a méně podstatnou částí rétoriky. Pravá rétorika se všemi svými aspekty Vám může změnit život. TULLIUS nabízí v České republice jedinečné kurzy, v nichž se naučíte vytvářet projevy a prezentace v souladu s pravidly fungování lidského mozku tak, aby byly zajímavé, přesvědčivé a zapamatovatelné. Díky našim kurzům můžete své publikum – ať již jím je dav na náměstí, velké auditorium, školní třída či skupina spolupracovníků – ohromit, nadchnout a přimět k akci.

Pro managery

img1Potřebujete prezentovat výsledky či plány své práce před nadřízenými, zaměstnanci či zákazníky? Chcete dobře vést pracovní tým, motivovat jeho členy, neztrácet orientaci při stresujících jednáních? Je Vaším cílem efektivně a trvale přesvědčovat obchodní partnery a zákazníky? V kurzu, zaměřeném na rétoriku, argumentaci a manipulační techniky a obranu proti nim se naučíte, jak být úspěšní.
Pro skupiny 10 a více lidí nabízíme možnost sestavení individuálních kurzů na základě posouzení schopností jednotlivých uchazečů. Každý tak v kurzu naváže přímo na znalosti a schopnosti, které již má.

 

Více: Kurzy pro managery

 

Uživatelský účet

Tullius novinky

Rozhovor dvou mensanek o hieroglyfech, rétorice a nových metodách trénování paměti

Odebírání novinek

captcha

Copyright © 2024 Tullius s.r.o. - Všechna práva vyhrazena

Kopírování jakéhokoliv obsahu bez souhlasu autorů je přísně zakázáno.

Vytvořeno ve společnosti For Office IT s.r.o.